Ceyizci.com’dan almış olduğunuz ürünlerinizi PTT kargonun hizmet verdiği tüm ülkelere göndermekteyiz.

Sipariş vermeden önce 0 850 303 8148 nolu whatsapp iletişim hattımıza danışabilirsiniz.

Yurtdışı siparişlerinde ürün ağırlığı önemlidir. O yüzden almış olduğunuz ürünler ağırlığına göre PTT kargo ücretleri ve hizmet bedelleri esas alınarak ürün site fiyatları üzerine eklenerek ücretlendirilecektir.

Ödemelerinizi havale veya kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Yurtdışı gönderimler için aşağıdaki şartlar ve bilgilendirmeler geçerlidir.

Yurtdışından sipariş verdim nasıl takip edeceğim ?

Almış olduğunuz ürünler kargoya verildikten sonra size kargonuza ait takip kodu verilecektir.

Verilen takip kodunu http://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinde girerek kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Kargom bulunduğum ülkeye gelmiş ancak bana ulaşmadı ne yapmam gerekir ?

Siparişiniz PTT kargoya verildiktikten sonra PTT sorumluluğunda, yurtdışında çıktığında ise o ülkenin resmi ulusal kargosunun sorumluluğundadır.

Kargonuz bulunduğunuz ülkeye giriş yaptıysa en yakın ulusal posta ofisine gidip size verilen takip koduyla kargonuzu sorgulatabilirsiniz.

Kargom Gümrüğe takılır mı ?

Gönderici olarak kargonuzun size kolaylıkla ulaştırılması için tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz ancak bir kargonun gümrüğe takılıp takılmayacağını söylemek zor tüm resmi işlemler yapılmış olsa dahi kargolar o ülkenin gümrüğünde nadirde olsa takılabilmektedir.

Oluşacak tüm vergi ve yükümlülükler sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

Kargo bana ulaştırılmadan size geri gönderilmiş ne yapacağız ?

Bu durumla karşılaşılmasının sebebi siparişiniz ülkenize vardığında sizin kargonuzu almamanızdan veya size ulaştırdığımız kargo takip nosu ile kargonuzu takip etmemenizden kaynaklanmaktadır. Gönderilen kargolar adrese teslim edilmektedir , adreste bulunamayanlar ise bulunduğunuz ülkenin en yakın ulusal posta servisinde en az 15 gün beklemektedir. Bu süre içinde alınmayan kargolar iade gelebilmektedir.

Kargomu alamadım size iade edilmiş görünüyor , ücret iadesi almam mümkün mü ?

Kargonuz iade geldiğinde bulunduğunuz ülkeden geri gönderim bedelli olarak bize gelmektedir. Ücret iadesi sadece ürün bedeli için mümkündür , ürün bedelinden geri dönüş olarak bizim ödediğimiz kargo bedelide kesilerek size iade yapılabilir. Yurtdışı kargo gönderim ve geri alım ücreti firmamıza yansımadığı için bunun iadesi mümkün değildir.